Het team van Jan Woudsmaschool

Monique Gentenaar Directeur directie@janwoudsmaschool.nl
Annette Rensenbrink Groep 1/2a (ma & wo) & RT (di) a.rensenbrink@janwoudsmaschool.nl
Ilse Schuurman Groep 1/2a (di, do en vrij) i.schuurman@janwoudsmaschool.nl
Ryanne Smit Groep 1/2b r.smit@janwoudsmaschool.nl
Marlijn de Graaff Groep 3 (ma en vrij) m.degraaff@janwoudsmaschool.nl
Sandra Mienes Groep 3 (di t/m do) s.mienes@korsbreijer.nl
Inge de Groot Groep 4 (do en vrij) en directieondersteuning i.degroot@janwoudsmaschool.nl
Mette Kuijer Groep 4 (ma t/m wo) m.kuijer@janwoudsmaschool.nl
Anneloes Kruis Groep 5/6 a.kruis@janwoudsmaschool.nl
Yvonne Buijs Groep 7 (ma, di, do en vrij) y.buijs@janwoudsmaschool.nl
Ashley van 't Wout Groep 7 (wo) & RT (di) a.vantwout@janwoudsmaschool.nl
Jessica Arnoldus Groep 8 (ma, wo, do en vrij) j.arnoldus@janwoudsmaschool.nl
Renate Bremmer Groep 8 (di) r.bremmer@janwoudsmaschool.nl
Ashley van 't Wout
Renate Bremmer

Intern Begeleider (vrij)

Intern Begeleider (ma)

ib@janwoudsmaschool.nl
José van Gijn Onderwijsassistente
Coördinator 
  Bredeschoolactiviteiten
Administratie
j.vangijn@janwoudsmaschool.nl
Mia van Ham Vakleerkracht gym m.vanham@korsbreijer.nl
Karin van Bever Conciërge k.vanbever@janwoudsmaschool.nl